Ballina Argëtim Kuriozitete VIDEO/ Momenti shokues: Shoferi futet me shpejtësi në kryqëzim, përplas kalimtarët

VIDEO/ Momenti shokues: Shoferi futet me shpejtësi në kryqëzim, përplas kalimtarët

Një burrë 62-vjeçar u arrestua të dielën pasi përplasi disa motoçiklistë në një kryqëzim në jug-perëndim të Kinës.

Tre vetë pësuan lëndime të lehta gjatë aksidentit dhe u dërguan në spital.

Tre automjete të tjera u dëmtuan gjithashtu në aksident, sipas Chengdu Traffic Police.

Videoja e tmerrshme tregon një SUV që shkon në kryqëzimin e rrugës Renmin East të qytetit Chengdu, i cili është i mbushur me automjete dhe këmbësorë gjatë orëve të pikut.

Makina e bardhë merr përpara motorçiklistët dhe më pas përplaset me disa makina të tjera.

Pas aksidentit 62 vjeçarin e nxjerrin nga makina qytetarët që ndodheshin aty pranë dhe më pas fillojnë ta godisnin me grushte. (TemA)

Artikulli paraprakTrump i ka treguar Merkelit dhomën e gjumit! Zbulohen arsyet…
Artikulli tjetërVIDEO: Bie nga kati i pestë i pallatit, burri hero shpëton fëmijën 2 vjeç