Ballina Argëtim Kuriozitete Ariu ishte futur në makinë, zëvendësi i sherifit i ndihmoi që të...

Ariu ishte futur në makinë, zëvendësi i sherifit i ndihmoi që të dilte (VIDEO)

Ariut që arriti të futet në një makinë iu desh ndihma e zëvendësit të sherifit që të dalë nga automobili.

Ariu e dëmtoi aq shumë makinën sa që dyertë nuk mund të hapeshin.

Në video shihet zëvendësi i sherifit, i cili kishte kurajon që të thyente xhamin e makinës. Ariu doli dhe u kthye në pyll./tn

Artikulli paraprakKim Kardashian: Takimi që më ndryshoi jetën
Artikulli tjetërA mund të humbasë në zgjedhje Erdogani?