Ballina Argëtim Kuriozitete Turisti tenton të përkëdhelë elefantin, por i “thyhen turinjtë” (VIDEO)

Turisti tenton të përkëdhelë elefantin, por i “thyhen turinjtë” (VIDEO)

Ky është momenti kur një turist në Tajlandë mori një surprizë të madhe kur ai arriti të prekte një elefant, i cili e hodhi atë në tokë.

Në klip, Cody Stiner mund të shihet duke i ofruar kafshës një fletë dhe duke u përpjekur ta përkëdhelë atë. Sekonda më vonë, goditja e elefantit e dërgon atë duke fluturuar në pluhur.

Kliko per me shume info
Burri ranë një grumbull arras kokosi, por nuk mori dëmtime./lajmifundit.al

Artikulli paraprakPas udhëtimit në Afrikë, Alketa ka diçka për të thënë! (VIDEO+FOTO)
Artikulli tjetërAleanca me 200 fotografi për dështimet e Teuta Arifit (VIDEO)