Ballina Argëtim Jetë & Stil Ndodh edhe kjo, në vend të naftës, përdor si lëndë djegëse vajin...

Ndodh edhe kjo, në vend të naftës, përdor si lëndë djegëse vajin e lulediellit (VIDEO)

Duke u munduar të kursejmë pasi çmimi i karburanteve është shumë I shtrenjtë një pronar i një automobili në Gjilan nuk po përdorë naftën si lëndë djegëse. Në rezervoarin e veturës së tij ai hedh vaj ushqimor të lulediellit.Dhe ai thotë se ka më shumë leverdi./kk/

Artikulli paraprakShpallet i pafajshëm pasi qëndroi 23 vjet në burg
Artikulli tjetër10 mënyra të çuditshme për të ndalur lemzën