Ballina Argëtim Kuriozitete Përmbyset arkivoli, trupi del jashtë (Video)

Përmbyset arkivoli, trupi del jashtë (Video)

Një incident i pazakontë ka ndodhur në ceremoninë e varrimit të një gruaje. Një prej burrave të shërbimit funeral, rrëzohet dhe arkivoli hapet duke bërë që trupi i të vdekurës të dalë jashtë. Videoja është bërë virale në orët e fundit dhe është regjistruar në Pampas të Perusë.

Burri që ishte pjesë e incidentit ka pësuar lëndim në këmbë dhe sipas pamjeve, përmbysja e arkivolit ishte i pashmangshëm në anenë e tij. Ngjarja në fjalë ka shkaktuar zemërim të familjarëve të viktimës, të cilët nuk kanë nguruar që të fyejnë burrat e shërbimit të funeralit.

Artikulli paraprak“Kërkojmë baby sitter”, shqiptari i bën ‘gropën’ peruanes
Artikulli tjetërA mund të dëmtojë dëbora makinën tuaj?