Ballina Argëtim Ja si vepron qytetari kur “kaçubeti” ia merr makinën (VIDEO)

Ja si vepron qytetari kur “kaçubeti” ia merr makinën (VIDEO)

Kur makinën tuaj e merr ‘kaçubeti’, ikja nuk është opsioni më i mirë. Këtij rusi kjo as që i ka shkuar ndërmend, ai ka vendosur që makinën ta zbrëse – vetë, transmeton Gazeta Metro.

Në fakt, policia kishte ndaluar një vozitës, makina e të cilit nuk ishte e tija. Pronari i vjetër, të cilin e kanë thirrur në telefon, ka deklaruar se e ka shitur, por se nuk i kanë rregulluar ende letrat.Por, pranarit të ri nuk i është pritur, i ka humbur nervat dhe ka tentuar të ikën.

Kësaj edhe ia ka dalë dhe atë pasi që i ka hequr lidhëset në rrota. Përkundër dëmit të madh në makinë, pronari nuk po mërzitet shumë.

“E dija se askë nuk po e rrezikoj, dëmet do të jenë të vogla dhe do t’i rregulloj në autoservisin tim”, ka deklaruar ai për mediet lokale./gazetametro.net

Artikulli paraprakShpat Kasapi flet për vajzën që ia ka rrëmbyer zemrën, është nga Kosova (VIDEO)
Artikulli tjetër15 konkluzione për protestën e opozitës