Ballina Argëtim Kuriozitete VIDEO: Po ecnin me biçikletë, papritmas të rinjtë… gjarpri

VIDEO: Po ecnin me biçikletë, papritmas të rinjtë… gjarpri

Ky është momenti kur një gjarpër atakon dy persona që po ecnim me biçikletë.

Në pamjet filmike do të shikoni se si gjarpri ngatërrohet në gomën e biçikletës.

“Ata vrapuan në drejtime të ndryshme dhe e braktisën biçikletën, në të cilën u mbështoll gjarpri” ka thënë një banor.

Ngjarja ndodhi në një rrugë të qetë në Telangana të Indisë. (TemA)

Artikulli paraprakKthesë për Trump? CNN: 71% e amerikanëve thonë se ekonomia po ecën mirë
Artikulli tjetërNATO forcon pozitat në Evropën Lindore: Qindra ushtarë të SHBA arrijnë në Gjermani, ja strategjia