Ballina Argëtim Kuriozitete Dyqani zbrazet për 5 minuta (VIDEO)

Dyqani zbrazet për 5 minuta (VIDEO)

Qindra kliente zbrazën një dyqan gjigand ku çdo produkt kushtonte 1 euro, duke e zbrazur atë në vetëm 5 minuta.

Pamjet sh o k u e s e  tregojnë klientet që i tërh*eqin rrobat nga dora njëra-tjetrës, duke u për*pjekur me dësh*përim për të marrë sa më shumë veshje nga qendra tregtare Stolitsa në Vladikavkaz, në jugperëndim të Rusisë.

Sipas Mirror, pavarësisht skenave aspak të hijshme, dyqani ka premtuar se do të bëjë ulje të ngjashme ditët në vijim.

Artikulli paraprak12 LAJME/ Uniformat blu informojnë se çka ka ndodhur në Tetovë dhe Gostivar gjatë 24 orëve të fundit
Artikulli tjetër10 vjet B U R G për gruan që i mori Stambollin Erdoganit (FOTO)