Ballina Shëndeti Psikologji Psikologët: Modelimi në familje sjell krim (VIDEO)

Psikologët: Modelimi në familje sjell krim (VIDEO)

Pse shpesh herë në vendin tonë konfliktet në familje apo jashtë saj përfundojnë në vrasje? Psikologët thonë se gjithcka lidhet me modelin që serviret që në fëmijëri, në familje apo shoqëri./Klan Plus

Artikulli paraprakPushuesit që frekuentojnë Gjirin e Lalzit ndjehen të pasigurt, kryesisht fëmijët, pasi mungojnë kullat e vrojtimit dhe …(VIDEO)
Artikulli tjetërStudimi: Agrikultura daton rreth 22 mijë vjet më parë