E martë, 19 Tetor, 2021

Argëtim

Kjo është piza më e pazakontë që keni parë ndonjëherë (VIDEO)

Një përdorues i TikTok-ut është bërë viral pasi realizoi një picë me shalqi. Oliver Paterson shpërndau një video javën e kaluar, duke përgatitur picën për të cilën përdori një fetë shalqi të pjekur në skarë në vend të brumit. Videoja...

Arjan Konomi ia shpreh dashurinë, Bora Zemani e quan zagar

Sezoni dy i emisionit Përputhën, është drejt përfundimit. Nga ky emision kanë dal çifte të cilët janë edhe s’janë përputhur me njëri-tjetrin. Arjan Konomi, opinionisti kryesorë në këtë sezone të emisionit, publikoj një fotografi me prezantuesen Bora Zemani. “Si nga Vlora që...

Dafina Zeqiri paralajmëron “Japa”, pjesën e dytë të këngës “Vuj vuj vuj”

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dafina Zeqiri, është duke u përgatitur për pjesën e dytë të hitit “Vuj vuj vuj”.Artistja, e cila pëlqehet mjaft shumë për vokalin e veçantë, ka njoftuar se së shpejti do të sjellë projektin e ri.Me...

Shyhrete Behluli publikon këngë emocionuese për Bajram (Video)

Shyhrete Behluli është një këngëtare e dalluar në mediat rozë. Ajo në shumë aspekte merr vëmendje me pozat e saj, duke u komentuar që gjithmonë është në trend me kohën, shkruan “Kosovarja”. Sot, me publikimin e këngës ajo ka goditur me...

Deputeti nga Kosova i lë të gjithë ‘pa fjalë’, shihni se me sa lehtësi fluturon në ajër gomat e makinave (VIDEO)

Deputeti opozitar në Kuvendin e Kosovës, Bekë Berisha, edhe njëherë ka dëshmuar se është i dhënë pas sporteve, sidomos atyre ekstreme. Në rrjete sociale, Berisha ka publikuar një video ku shihet se si lehtësisht ngre në ajër gomat e makinave,...

Presidenti irlandez bëhet viral, qeni i ndërpret intervistën (Video)

Michael D Higgins, presidenti i Irlandës dhe qeni i tij janë bërë viral. Ndërsa Higgins foli me RTÉ të dielën për të nderuar aktorin Tom Hickey, i cili vdiq së fundmi, kafsha e tij e dashur, Misneach, donte gjithë...

Mister X: U gjet raketa KINEZE që u përfol në gjithë botën, na jena smetit kur e pamë (VIDEO)

Raketa kineze, e cila u bë top lajm për disa ditë në mediet botërore dhe rrjetet sociale, nuk ka mbetur pa u komentuar edhe nga humoristi i njohur tetovar Mister x, i cili në profilin e tij në facebook...

Basha kujton përvjetorin e martesës me Aurelën në Dhërmi

Kreu i PD-së Lulzim Basha e ka lënë mënjanë çështjen e zgjedhjeve dhe është fokusuar në festimin e përvjetorit të martesës së tij. Sot, 8 maj, ai dhe bashkëshortja e tij festojnë përvjetorin e martesës së tyre. Bashkëshortja e tij Aurela...

Luks i shfrenuar, Bebe Rexha hap dyert e vilës 2 milionë dollarëshe (FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha ka hapur dyert e shtëpisë së saj në Hollywood Hills, California. Rexha tregon se e bleu vilën luksozë në vitin 2018, për më shumë se 2 milionë dollarë. Nga salloni gjigant e deri te...

Pas ndarjes, Bill Gates merr propozimin për martesë nga këngëtarja e njohur serbe

Melinda dhe Bill Gates do të divorcohen pas 27 vitesh martesë. Pas këtij lajmi, atij i ka ardhur një propozim për martesë nga këngëtarja e njohur serbe, Neda Ukraden. Ajo i bëri një koment në një nga postimet e tij...
- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit

Elmi Aziri: ASH-AAA është e gatshme për ta përkrahur Bilall Kasamin në Tetovë (VIDEO)

Elmi Aziri nga Aleanca për Shqiptarët në Click Plus ka bërë të ditur se koalicioni opozitar, Aleanca për Shqiptarët...
- Advertisement -spot_img